BNP Paribas Konto Lokacyjne

Warunki oszczędzania na Koncie Lokacyjnym w BNP Paribas są mało atrakcyjne. Zdecydowanie lepszym wyborem są lokaty terminowe w tym banku.

Warunki ogólne

Maksymalne oprocentowanie
1,00%
Dodatkowe warunki lub ograniczenia
Tak
Pozostałe stawki oprocentowania
1%
Obowiązek posiadania konta osobistego
Tak

Parametry konta

Bank
BNP Paribas
Rachunek
Konto Lokacyjne
Obowiązek posiadania konta osobistego
Tak
Maksymalne oprocentowanie
1,00%
Pozostałe stawki oprocentowania
1%
standardowo 1%
Przelewy/wypłaty z rachunku
bezpłatne wszystkie przelewy w kanałach zdalnych na własne rachunki w BNP Paribas
inne: 10 zł wypłata gotówki, 12 zł przelew
Uwagi/ ograniczenia

Oszczędności na Koncie Lokacyjnym w BNP Paribas są oprocentowane według jednej, mało atrakcyjnej stawki, niezależnie od salda na rachunku. Korzystniejsze warunki bank proponuje tylko – w ograniczonej czasowo promocji - klientom segmentu private banking.

Zlecane w kanałach zdalnych przelewy z Konta Lokacyjnego na własny rachunek klienta w BNP Paribas są zwolnione z prowizji. Płacić trzeba natomiast za wszystkie pozostałe przelewy i za wypłaty gotówki z rachunku. Wysokość opłat za te operacje jest nieco wyższa od rynkowej średniej.

Podstawowe informacje o BNP Paribas

BNP Paribas Bank Polska S.A., notowany od 2011 r. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, jest częścią grupy bankowej BNP Paribas, obecnej w 68 krajach. W Polsce jako bank uniwersalny o globalnym zasięgu kieruje usługi do klientów detalicznych, Wealth Management, a także firm w segmentach mikro, MŚP i bankowości korporacyjnej. BNP Paribas określa się jako Bank Zielonych Zmian, który wspiera klientów w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną, ogranicza negatywny wpływ działalności operacyjnej na środowisko naturalne oraz inspiruje klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych.