BOŚ Bank EKOkonto bez kosztów

Podstawowym kontem osobistym w ofercie BOŚ jest EKOkonto bez kosztów. To rachunek bezpłatny warunkowo, do którego wydawana jest bezpłatna warunkowo karta płatnicza.

Warunki ogólne

Typ konta
warunkowo darmowe
Opłata za konto
0 lub 6 zł/ mies.
Opłata za kartę
0 lub 7 zł
Wypłata kartą z bankomatu
0 lub 2,5 zł

Parametry konta

Bank
BOŚ Bank
Typ konta
warunkowo darmowe
Opłata za konto
0 lub 6 zł/ mies.
bez opłaty pod warunkiem wpływów na konto min. 1000 zł/ mies.
Opłata za kartę
0 lub 7 zł
bez opłaty pod warunkiem płatności kartą min. 500 zł/ mies.
BLIK
Tak
płatności w Internecie, płatności z kodem w sklepie, przelewy na telefon, wypłaty z bankomatu
Wypłata kartą z bankomatu
0 lub 2,5 zł
bez prowizji wypłaty 100 zł lub wyższe
Inna wypłata gotowki
0 - wypłata BLIK
Przelew natychmiastowy
5 zł
Uwagi

Ile kosztuje EKOkonto bez kosztów w BOŚ.

Charakterystyczną cechą EKOkonta bez kosztów jest rzadko stosowany system naliczania prowizji za podejmowanie gotówki z krajowych bankomatów. Darmowe sa wypłaty ze wszystkich sieci, ale pod warunkiem, że kwota takiej transakcji wynosi 100 zł lub więcej.

Jak otworzyć EKOkonto bez kosztów w BOŚ.

EKOkonto bez kosztów można otworzyć w sposób tradycyjny, w placówce banku. Od klienta wymagany jest dokument tożsamości, a wszystkie formalności, w tym podpisanie umowy w tradycyjnej formie, klient załatwia podczas jednej wizyty.

Jeżeli wniosek o otwarcie konta zostanie złożony przez stronę internetową banku lub za pośrednictwem call center, to następnie dokumenty są wysyłane do klienta za pośrednictwem kuriera, który w imieniu banku weryfikuje dokument tożsamości i przekazuje przygotowane przez bank dokumenty do podpisu. Bank aktywuje rachunek po zwrocie przez kuriera kompletu podpisanych dokumentów.

Klienci, którzy posiadają już w banku inny produkt z dostępem do bankowości elektronicznej, mogą złożyć wniosek o otwarcie EKOkonta bez kosztów za jej pośrednictwem. Wtedy umowa wysyłana jest na wskazany adres mailowy klienta – taki dokument nie wymaga podpisów ani stempla bankowego.

Promocje dla otwierających EKOkonto bez kosztów w BOŚ

BOŚ nie organizuje promocji przewidujących wypłatę premii dla nowych klientów otwierających w nim konto osobiste.

BOŚ oferuje też inne konta osobiste w złotych. Są to::
- EKOkonto VIP,
- podstawowy rachunek płatniczy (PRP).

BOŚ obsługuje też wycofane już ze sprzedaży konta osobiste w złotych:

- Konto bez kantów oraz konta z identycznymi opłatami: Konto Start, Konto "07", Konto Wyjątkowe z pakietem produktów i usług Start, Konto Wyjątkowe "07", Konto Wyjątkowe, e-Konto Wyjątkowe Plus, EKOkonto, EKOkonto Plus,
- EKOkonto internetowe oraz konta z identycznymi opłatami: e-Konto BOŚ, e-Konto, e-Konto Wyjątkowe, Konto Wyjątkowe Student,
- Konto VIP oraz konta z identycznymi opłatami: Konto Wyjątkowe z pakietem produktów i usług VIP, EKOkonto VIP.

Podstawowe informacje o BOŚ

Bank Ochrony Środowiska S.A. to polski bank obecny na rynku finansowym od 1991 roku. Specjalizuje się w finasowaniu przedsięwzięć z zakresu ochrony środowiska. Od początku swojej działalności BOŚ sfinansował inwestycje proekologiczne na łączną kwotę blisko 25 mld zł. Oferuje bankowość detaliczną, korporacyjną, inwestycyjną oraz inne usługi finansowe.

Bank Ochrony Środowiska jest spółką dominującą w Grupie Kapitałowej BOŚ, do której należą spółki zależne: Dom Maklerski BOŚ S.A. i BOŚ Leasing - Eko Profit S.A. Od 1997 r. Akcje BOŚ są notowane na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Inne produkty Boś Bank :