Credit Agricole Rachunek Oszczędzam (z dzienną kapitalizacją odsetek)

Rachunk Oszczędzam w Credit Agricole to jedno z niewielu kont oszczędnościowych, którego oprocentowanie zależy od wartości wskaźnika WIBOR.

Warunki ogólne

Maksymalne oprocentowanie
2,4%
Dodatkowe warunki lub ograniczenia
Nie
Pozostałe stawki oprocentowania
brak
Obowiązek posiadania konta osobistego
Tak

Parametry konta

Bank
Credit Agricole
Rachunek
Rachunek Oszczędzam (z dzienną kapitalizacją odsetek)
Obowiązek posiadania konta osobistego
Tak
Maksymalne oprocentowanie
2,4%
bez dodatkowych warunków; stawka wyliczona jako WIBOR 1M - 4,5 p.p.
Pozostałe stawki oprocentowania
brak
Przelewy/wypłaty z rachunku
bezpłatny jeden przelew w kanałach zdalnych miesięcznie
inne: 8 zł za operację lub ryczałt 7 zł/ mies.
Uwagi/ ograniczenia

Oprocentowanie Rachunku Oszczędzam z dzienną kapitalizacją odsetek w Credit Agricole jest powiązane ze stawką WIBOR 1M. Bank dokonuje aktualizacji oprocentowania każdego pierwszego dnia miesiąca na podstawie WIBOR 1M z 25. dnia poprzedniego miesiąca. W efekcie posiadacze rachunków odczuwają jego zmiany z niewielkim opóźnieniem.

Posiadacze Rachunku Oszczędzam mogą raz w miesiącu wycofać z niego całość lub część środków bez prowizji, wykonując przelew w kanałach zdalnych (a więc internetowy lub mobilny). Kolejne takie operacje są już płatne, a wysokość opłaty zależy od typu posiadanego konta osobistego. Możliwe jest też wykupienie miesięcznego abonamentu, w ramach którego przelewy wykonuje się bez dodatkowych opłat.

Podstawowe informacje o Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska, który funkcjonuje na polskim rynku od blisko 20 lat. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze Consumer Finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 48 krajach na świecie i obsługuje ponad 52 milionów klientów.