Credit Agricole Rachunek Oszczędzam (z kwartalną kapitalizacją odsetek)

Oprocentowanie środków na Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek zależy od poziomu wskaźnika WIBOR 1M. Na najwyższą stawkę mogę liczyć klienci zapewniający regularne wpływy na ROR w banku.

Warunki ogólne

Maksymalne oprocentowanie
3,4%
Dodatkowe warunki lub ograniczenia
Tak
Pozostałe stawki oprocentowania
2,4% i 2,7%
Obowiązek posiadania konta osobistego
Tak

Parametry konta

Bank
Credit Agricole
Rachunek
Rachunek Oszczędzam (z kwartalną kapitalizacją odsetek)
Obowiązek posiadania konta osobistego
Tak
Maksymalne oprocentowanie
3,4%
Promocji od 1.03.2023 do 31.03.2023 roku pod warunkiem wpływów na ROR w Credit Agricole min. 1500 zł/mies. i wpływów na rachunek oszczędnościowy min. 100 zł/ mies.; stawka wyliczona jako WIBOR 1M + (- 4,5%) + 1,00%
Pozostałe stawki oprocentowania
2,4% i 2,7%
2,4% i 2,7% pozostałe środki; stawka wyliczona jako WIBOR 1M - 4,5 p.p.
Przelewy/wypłaty z rachunku
bezpłatny jeden przelew w kanałach zdalnych miesięcznie
inne: 8 zł za operację lub ryczałt 7 zł/ mies.
Uwagi/ ograniczenia

Oprocentowanie Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek w Credit Agricole zależy od wartości WIBOR 1M i jest niezależne od salda na rachunku. Od tej podstawy bank odlicza swoja marżę. Stawkę WIBOR 1M, która jest podstawą do wyliczenia oprocentowania, bank aktualizuje raz w miesiącu, a nowa wartość obowiązuje od pierwszego dnia każdego miesiąca kalendarzowego.

Credit Agricole umożliwia co miesiąc wykonanie za darmo jednego przelewu środków z rachunku oszczędnościowego w kanałach zdalnych. Kolejne takie operacje są już obciążone prowizją, której wysokość zależy od typu posiadanego konta osobistego. Można też zdecydować się na miesięczny ryczałt.

Podstawowe informacje o Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska, który funkcjonuje na polskim rynku od blisko 20 lat. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze Consumer Finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 48 krajach na świecie i obsługuje ponad 52 milionów klientów.