ING Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus to dodatkowy rachunek oszczędnościowy otwierany tylko na kilka miesięcy klientom, którzy już posiadają inne konto oszczędnościowe w ING. Wyróżnia się korzystnym oprocentowaniem i daje dużą swobodę w dysponowaniu środkami.

Warunki ogólne

Maksymalne oprocentowanie
7,00%
Dodatkowe warunki lub ograniczenia
Tak
Pozostałe stawki oprocentowania
1,5%
Obowiązek posiadania konta osobistego
Nie

Parametry konta

Bank
ING
Rachunek
Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus
Obowiązek posiadania konta osobistego
Nie
Maksymalne oprocentowanie
7,00%
dla nowych środków do 300 tys. zł przez 3 miesiące od otwarcia rachunku, promocja trwa do 14 marca 2023 r.
Pozostałe stawki oprocentowania
1,5%
1,5% pozostałe środki
Przelewy/wypłaty z rachunku
bezpłatne wszystkie przelewy internetowe na własne konto w ING, jeden dowolny przelew internetowy miesięcznie
inne: 9 zł przelew, 10 zł wypłata gotówkowa
Uwagi/ ograniczenia

Szczególną cechą rachunku OKO Bonus jest to, że umowa zawierana jest tylko na czas określony. Po upływie kilku miesięcy rachunek jest automatycznie zamykany, a środki bank przekazuje na wskazany przez klienta inny rachunek oszczędnościowy.

Na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus korzystnie oprocentowane są środki, które mają status nowych – a więc stanowiące nadwyżkę ponad początkowe saldo oszczędności klienta w banku, obliczone w dniu wskazanym w regulaminie promocji. Bank określa kwotowy limit, do jakiego środki są objęte promocyjnym oprocentowaniem.

Posiadacze Otwartych Kont Oszczędnościowych Bonus mogą bez ograniczeń wykonywać darmowe przelewy internetowe na własne konto osobiste w ING. Dodatkowo bez prowizji można wykonać jeden przelew internetowy w miesiącu.

Rachunki OKO Bonus można otwierać tylko w czasowych promocjach, jednak bank organizuje tego typu promocje regularnie. 

Podstawowe informacje o ING

ING Bank Śląski S.A. jest obecny na polskim rynku od 1989 roku, a od 1994 roku jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa świadczy swoje usługi w obszarze bankowości detalicznej oraz korporacyjnej, leasingu, faktoringu oraz rynków pieniężnych i kapitałowych. Grupa obsługuje 4,9 mln klientów poprzez rozbudowaną sieć placówek oraz nowoczesne kanały zdalnej obsługi.