Kredyt gotówkowy BNP Paribas

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego w BNP Paribas to 200 tys. zł. Kredyt jest udzielany na okres nie przekraczający 10 lat. Oprocentowanie kredytu jest stałe.

Warunki ogólne

Maksymalna kwota
200 tys. zł
Wysokość raty
Oprocentowanie
9,99%
RRSO
13,13%

Parametry konta

Oprocentowanie
9,99%
stałe
Prowizja
8%
stawka dla kredytów bez ubezpieczenia
Maksymalna kwota
200 tys. zł
Maksymalna okres spłaty
10 lat
Kalkulator raty kredytu
dostępny na stronie internetowej, w pełni funkcjonalny
RRSO
13,13%

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 02.02.2022 r. wynosi 12,66%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 33 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 49 086,22 zł oprocentowanie stałe 9,49% w skali roku, całkowity koszt kredytu 16 086,22 zł (prowizja 2 640 zł; odsetki 13 446,22 zł) 85 miesięcznych rat (84 po 577,49 zł i jedna 577,06 zł).

Kalkulator kredytowy na stronie BNP Paribas

Na stronie internetowej banku znajduje się kalkulator, pozwalający wstępnie oszacować koszty kredytu dla wybranego okresu i kwoty (w wersji z ubezpieczeniem i bez ubezpieczenia).

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy w BNP Paribas.

Dotychczasowy klienci banku mogą starać się o kredyt w kanałach elektronicznych. Po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej GOonline należy wybrać zakładkę Moje Finanse, następnie Kredyty i wypełnić wniosek o kredyt gotówkowy. Maksymalna kwota dostępnego w tej procedurze kredytu to 80 tys. zł. Alternatywna możliwość to złożenie wniosku przez aplikację GOmobile, w której należy przejść do sekcji Kredyty, kliknąć Kredyt gotówkowy i wypełnić wniosek. Tu również maksymalna kwota kredytu wynosi 80 tys. zł.

Nowych klientów bank zaprasza do bezpośredniego kontaktu w oddziale lub poprzez formularz na stronie internetowej. O kredyt można też wnioskować drogą telefoniczną. Na etapie procesowanie wniosku bank może poprosić o dokumenty potwierdzające źródło i wysokość osiąganego dochodu.

Podstawowe informacje o BNP Paribas

BNP Paribas Bank Polska S.A., notowany od 2011 r. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, jest częścią grupy bankowej BNP Paribas, obecnej w 68 krajach. W Polsce jako bank uniwersalny o globalnym zasięgu kieruje usługi do klientów detalicznych, Wealth Management, a także firm w segmentach mikro, MŚP i bankowości korporacyjnej. BNP Paribas określa się jako Bank Zielonych Zmian, który wspiera klientów w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną, ogranicza negatywny wpływ działalności operacyjnej na środowisko naturalne oraz inspiruje klientów do podejmowania trafnych decyzji finansowych.