Kredyt gotówkowy Santander Bank

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego w Santander Banku wynosi 300 tys. zł Kredyt jest udzielany na okres nie przekraczający 10 lat. Oprocentowanie kredytu jest zmienne.

Warunki ogólne

Maksymalna kwota
300 tys. zł
Wysokość raty
Oprocentowanie
11,99%
RRSO
17,24%

Parametry konta

Oprocentowanie
11,99%
zmienne
Prowizja
8,99%
stawka dla kredytów bez ubezpieczenia
Maksymalna kwota
300 tys. zł
Maksymalna okres spłaty
10 lat
Kalkulator raty kredytu
dostępny na stronie internetowej, w pełni funkcjonalny
RRSO
17,24%

Dla kredytu gotówkowego udzielonego za pośrednictwem usług Santander internet/aplikacji Santander mobile Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 14 600 zł, całkowita kwota do zapłaty: 22 075,38 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku: 11,99%, całkowity koszt kredytu: 7 475,38 zł (w tym: prowizja 1 442,19 zł, odsetki 6 033,19 zł), umowa zawarta na okres 67 miesięcy, 66 miesięcznych rat równych w wysokości 329,93 zł, ostatnia rata w wysokości 300,00 zł. Kalkulacja na dzień 11.03.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kalkulator kredytowy na stronie Santander Banku

Na stronie internetowej banku znajduje się kalkulator, pozwalający wstępnie oszacować koszty kredytu dla wybranego okresu i kwoty (w wersji z ubezpieczeniem i bez ubezpieczenia).

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy w Santander Banku

Proces wnioskowania o kredyt gotówkowy w kanale on-line jest dostępny dla dotychczasowych klientów, po zalogowaniu do usług bankowości elektronicznej. W procesie akceptacja warunków umowy o kredyt następuje poprzez stosowany na co dzień, wybrany przez klienta, jeden z trzech możliwych sposobów autoryzacji:

- poprzez smsKod, który klient otrzymuje na numer telefonu będący aktualnym numerem przeznaczonym do wysyłki smsKodów
- przepisanie kodu, który widoczny jest na ekranie tokena
- lub mobilnej autoryzacji w bankowości mobilnej.

Górna granica kwoty dostępnej w procesie zdalnym dla dotychczasowych klientów banku wynosi 150 tys. zł.

Bank może wstępnie wyliczać i udostępniać klientom w bankowości elektronicznej oraz mobilnej propozycje kredytu. Klient, który chce skorzystać z takiej oferty, podlega ocenie zdolności kredytowej i na jej podstawie otrzymuje ostateczną propozycję kwoty kredytu. Środki dostępne są niemal natychmiast po zakończeniu procesu.

Podstawowe informacje o Santander Banku Polska

Bank powstał w 2001 roku, z połączenia Banku Zachodniego i Wielkopolskiego Banku Kredytowego, jako Bank Zachodni WBK. Akcje banku są notowane na GPW od 23 czerwca 2001 r. Bank wchodzi w skład indeksu WIG30. Od 2011 r. Bank należy do międzynarodowej Grupy Santander. Spółki z Grupy Santander Bank Polska oferują m.in. fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia, leasing oraz faktoring.