Millennium 360°

Podstawowym kontem osobistym w ofercie Banku Millennium jest Millennium 360°. To rachunek bezwarunkowo bezpłatny, do którego wydawana jest bezpłatna warunkowo karta płatnicza.

Warunki ogólne

Typ konta
Bezwarunkowo darmowe
Opłata za konto
0
Opłata za kartę
0 zł, 5 zł lub 11 zł/ mies.
Wypłata kartą z bankomatu
0, 1 zł lub 5 zł

Parametry konta

Bank
Millennium
Typ konta
Bezwarunkowo darmowe
Opłata za konto
0
bez opłaty za prowadzenie rachunku
Opłata za kartę
0 zł, 5 zł lub 11 zł/ mies.
bez opłaty pod warunkiem min. 5 płatności kartą lub BLIK miesięcznie (1 raz jeżeli masz 18- 26 lat).
BLIK
Tak
płatności w Internecie, płatności z kodem w sklepie, płatności zbliżeniowe, przelewy na telefon, wypłaty z bankomatu, wpłaty do wpłatomatu, czeki BLIK
Wypłata kartą z bankomatu
0, 1 zł lub 5 zł
bez prowizji, gdy spełniony jest warunek bezpłatności karty; standardowo bez prowizji wszystkie wypłaty z bankomatów Millennium (za 1 zł - wypłaty z bankomatów Santander i Planet Cash)
Inna wypłata gotowki
0 - cashback, 0 - wypłata BLIK z bankomatów Millennium, 5 zł - wypłata BLIK z innych bankomatów; 0 - wszystkie wypłaty BLIK, jeśli spełniony jest warunek bezpłatności karty
Przelew natychmiastowy
9,9 zł
Uwagi
nieoprocentowany kredyt w ROR, jeżeli jest wykorzystywany do 7 dni w miesiącu; w promocji brak prowizji za przyznanie kredytu w ROR; transakcje walutowe kartą do kwoty 1000 zł/mies. rozliczane bez prowizji i po kursach Visa/MC

Ile kosztuje konto Millennium 360° w Banku Millennium

Konto Millennium 360° wyróżnia się tym, że po wykonaniu minimum 5 transakcji kartą do konta lub Blikiem w miesiącu bank zwalnia klienta z opłat za korzystanie z karty płatniczej i za podejmowanie gotówki ze wszystkich krajowych bankomatów.

Jak otworzyć konto Millennium 360° w Banku Millennium

Nowy klient może założyć konto Millennium 360° w placówce, przez Internet i w aplikacji mobilnej. Możliwy jest także sposób mieszany, kiedy klient składa  wniosek przez internet i podpisuje umowę w wybranej lub podczas wizyty kuriera, który dostarczy dokumenty i kartę do konta.

Bank proponuje dwie w pełni zdalne procedury otwierania konta.  

W procedurze „na selfie” klient potwierdza swoją tożsamość zdjęciami dowodu osobistego i twarzy. Otwarte w ten sposób konto może być aktywne w ciągu 15 minut. Fizyczna karta do konta jest dostarczana pocztą pod wskazany przez klienta adres. Do tego czasu klient może korzystać z płatności telefonem.

Rachunek otwarty „na selfie” ma nałożony tymczasowy limit transakcji wychodzących (5000 zł/mies.). Aby go znieść, posiadacz konta musi w ciągu 90 dni potwierdzić swoje dane w oddziale banku i dopiero wtedy może samodzielnie ustalić docelowe limity.

Z metody „Online” mogą skorzystać osoby, które posiadają konto osobiste w jednym z kilku wskazanych banków. Taka osoba wybiera swój bank, loguje się na posiadane tam konto i dzięki temu potwierdza swoją tożsamość. Następnie jest z powrotem automatycznie przekierowywana do  wniosku o otwarcie konta w Banku Millennium, gdzie uzupełnia pozostałe dane. Konto otwarte tą metodą również może być aktywne w ciągu 15 minut, a karta jest wysyłana pocztą.

Promocje dla otwierających konto Millennium 360° w Banku Millennium

Bank Millennium regularnie organizuje promocje dla nowych klientów otwierających konto osobiste, a ich warunki są proste do spełnienia - bank wymaga wykonywania płatności kartą lub Blikiem oraz zapewnienie wpływów na rachunek.

Inne konta osobiste w Banku Millennium

Bank Millennium oferuje też inne konta osobiste w złotych. Są to:

- Millennium 360° Student – konto przeznaczone dla osób w wieku 18-26 lat,
- Konto 360° Junior – konto przeznaczone dla klientów poniżej 18 lat.

Bank obsługuje też liczne konta z historycznej oferty Banku Millennium, wycofane już ze sprzedaży, a także przejęte w wyniku połączenia np. z eurobankiem.

Podstawowe informacje o Banku Millennium

Bank Millennium to ogólnopolski bank oferujący usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć placówek, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Jest jednym z pierwszych banków prywatnych w Polsce, pierwszym bankiem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz wydawcą pierwszej na polskim rynku karty płatniczej. Jego strategicznym udziałowcem jest Banco Comercial Portugues (Millennium bcp) - największy komercyjny bank w Portugalii.