Nest Bank BIZnest konto

BIZnest Konto w Nest Banku jest przeznaczone dla podmiotów działających w różnych formach prawnych – dla jednoosobowych działalności gospodarczych, ale także spółek czy stowarzyszeń. Cechą szczególną tego rachunku jest wpisany do stałego cennika brak opłat za jego prowadzenie i za większość podstawowych operacji – bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków ani korzystania z promocji.

Warunki ogólne

Typ konta
bezwarunkowo darmowe
Opłata za konto
0
Opłata za kartę
0
Opłata za przelew
0

Parametry konta

Bank
Nest Bank
Rachunek
BIZnest konto
Zdalne otwieranie konta
możliwe wypełnienie wniosku online i potwierdzenie tożsamości przelewem z konta osobistego
Typ konta
bezwarunkowo darmowe
Opłata za konto
0
bez opłat
Opłata za przelew
0
bez opłat
Opłata za kartę
0
bez opłat
Wypłata kartą z bankomatu
0 lub 6 zł
0 - wypłaty w bankomatach Euronet, 6 zł - pozostałe wypłaty
Wpłaty gotówkowe
0 - we wpłatomacie, 0,5% min. 10 zł w oddziale banku
Prowadzenie rachunku pomocniczego
10 zł/ mies.
Dostępne promocje na start
Łącznie 1400 zł: 300 zł za aktywność na rachunku, 400 zł za skorzystanie z terminala płatniczego, 700 zł za rozpoczęcie sprzedaży na Allegro.
Uwagi

Przedsiębiorca prowadzący jednoosobowa działalność gospodarczą może otworzyć konto firmowe w uproszczonej procedurze, podczas rozmowy wideo z konsultantem. Aktywacja tak otwartego rachunku jest dokonywana w bankowości internetowej lub mobilnie. Druga możliwość to wypełnienie wniosku online i potwierdzenie zawarcia umowy przelewem weryfikacyjnym z innego banku, skorzystanie z pośrednictwa kuriera (to rozwiązanie bank proponuje spółkom, fundacjom i stowarzyszeniom) lub w placówce banku. Wreszcie konto można otworzyć w tradycyjny sposób, wypełniając wniosek w oddziale.

 

Podstawowe informacje o Nest Banku

Nest Bank powstał w 2016 roku. Bank specjalizuje się w obsłudze mikro, małych i średnich firm, ale ma też ofertę dla klientów indywidulanych (konta i lokaty, a także produkty inwestycyjne). Bank nie jest notowany na GPW. Większościowym akcjonariuszem banku jest fundusz private equity AnaCap.