PKO BP Konto za Zero

Podstawowym kontem osobistym w ofercie PKO BP jest PKO Konto za Zero. To rachunek bez miesięcznej opłaty za prowadzenie z warunkowo bezpłatną kartą debetową.

Warunki ogólne

Typ konta
warunkowo darmowe
Opłata za konto
0
Opłata za kartę
0 lub 10 zł/ mies.
Wypłata kartą z bankomatu
0 lub 10 zł

Parametry konta

Bank
PKO BP
Typ konta
warunkowo darmowe
Opłata za konto
0
bez opłaty za prowadzenie rachunku
Opłata za kartę
0 lub 10 zł/ mies.
bez opłaty pod warunkiem min. 5 płatności karta lub BLIK/ mies.
BLIK
Tak
płatności w Internecie, płatności z kodem w sklepie, płatności zbliżeniowe, przelewy na telefon, wypłaty z bankomatu, wpłaty do wpłatomatu, czeki BLIK
Wypłata kartą z bankomatu
0 lub 10 zł
bez prowizji wypłaty z bankomatów PKO
Inna wypłata gotowki
2 zł cashback, 0 - wypłata BLIK
Przelew natychmiastowy
4,99 zł
Uwagi

Ile kosztuje PKO Konto za Zero w PKO BP

PKO Konto za zero charaktaryzuje się wysoką miesięczną opłatą za używanie karty płatniczej (można ją znieść, wykonując min. 5 płatności miesięcznie) i wysoką prowizją za podjęcie gotówki z obcego bankomatu. Darmowe są natomiast wypłaty BLIK z urządzeń wszystkich sieci, które udostępniają tę usługę.

Jak otworzyć PKO Konto za Zero w PKO BP

Konto za Zero można otworzyć na trzy sposoby:

W dowolnym oddziale PKO BP, za okazaniem dowodu osobistego.

Online/ za pośrednictwem kuriera. Wymaga to wypełnienia wniosku na stronie internetowej banku i wybrania opcji „Wizyta kuriera” (osoby już korzystające z innych produktów PKO BP i dostępu do bankowości internetowej, składają wniosek w tym systemie).  W ciągu 1-2 dni roboczych od złożenia wniosku online, kurier dostarcza klientowi dokumenty do podpisu oraz kartę debetową. Po dopełnieniu tych formalności klient otrzymuje pełny dostęp do serwisu transakcyjnego i aplikacji mobilnej, może też aktywować kartę.

„Na selfie”. Aby skorzystać z tej możliwości, należy pobrać aplikację mobilną banku i wybrać rodzaj konta i kartę. Następnie w aplikacji należy zrobić zdjęcie twarzy i dowodu osobistego, uzupełnić pozostałe dane i złożyć wniosek. Po pozytywnej weryfikacji  klient otrzyma mail z danymi do logowania. Niektóre funkcje wymagają dodatkowego potwierdzenia tożsamości w dowolnym oddziale banku.

Promocje dla otwierających PKO Konto za Zero w PKO BP

PKO BP cyklicznie organizuje promocje, w których nowy klient, otwierający PKO Konto za Zero z polecenia dotychczasowego klienta, może otrzymać niewielki bonus finansowy.

Inne konta osobiste w PKO BP

PKO BP

- PKO Konto Dziecka (dla dzieci do 13 lat)
- PKO Konto Pierwsze (dla osób w wieku 13-18 lat)
- PKO Konto dla Młodych (dla osób w wieku 18-26 lat)
- PKO Konto bez Granic (dla osób powyżej 18 lat)
- oraz konta premium: Konto Aurum i Konto Platinium II.

Do banku należy też marka Inteligo, pod którą prowadzone są Konto Inteligo oraz Inteligo Konto Dziecka.

Podstawowe informacje o PKO BP

PKO BP jest bankiem uniwersalnym, łączącym dominującą rolę w sektorze detalicznym ze wzmacnianiem pozycji rynkowej w segmencie korporacyjnym i inwestycyjnym. Jest liderem polskiego sektora bankowego pod względem skali działania, kapitałów własnych, aktywów, liczby klientów  i rozległości sieci dystrybucji.