Pożyczka gotówkowa Pekao

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego w Banku Pekao wynosi 200 tys. zł Kredyt jest udzielany na okres nie przekraczający 10 lat. Oprocentowanie kredytu jest zmienne.

Warunki ogólne

Maksymalna kwota
200 tys. zł
Wysokość raty
Oprocentowanie
9,49%
RRSO
14,07%

Parametry konta

Oprocentowanie
9,49%
zmienne
Prowizja
0
Maksymalna kwota
200 tys. zł
Maksymalna okres spłaty
10 lat
Kalkulator raty kredytu
dostępny tylko dla kredytu konsolidacyjnego
RRSO
14,07%

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 9,92% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 8578,00 zł, pożyczka zaciągnięta na 36 miesięcy, oprocentowanie zmienne 9,49% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 1 312,58 zł (w tym: odsetki 1 312,58 zł), całkowita kwota do zapłaty 9 890,58 zł płatna w 35 ratach miesięcznych po 274,74 zł, 36. rata wyrównująca 274,68 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 8578,00 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 16.12.2021 r.

Kalkulator kredytowy na stronie Banku Pekao

Na stronie internetowej Banku Pocztowego nie ma kalkulatora kredytowego, który pozwalałby oszacować koszty kredytu w standardowej ofercie dla wybranej kwoty i okresu spłaty. Bank udostępnia za to kalkulatory dla kredytu konsolidacyjnego i promocyjnego kredytu dla nowych klientów udzielanego na specjalnych warunkach.

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy w Banku Pekao

Możliwość zaciągnięcia pożyczki w pełni zdalnie mają tylko dotychczasowi klienci banku, korzystający z serwisu bankowości internetowej Pekao24 lub aplikacji PeoPay. Akceptacja dokumentów następuje wówczas w serwisie internetowym Pekao24 lub aplikacji PeoPay. Dodatkowo dla własnych klientów bank przygotowuje dedykowaną ofertę pożyczki „Klik Gotówka” z możliwością uruchomienia całkowicie zdalnie za pośrednictwem serwisu Pekao24 / aplikacji mobilnej PeoPay / infolinii banku / telefonicznie u doradcy w oddziale lub tradycyjnie w oddziale banku. Środki są wypłacane w ciągu 30 sekund od zaakceptowania umowy. Pożyczka „Klik Gotówka” dostępna jest do kwoty 150 tys. zł.

Pozostali klienci mogą za pośrednictwem infolinii złożyć wniosek o pożyczkę lub umówić się na spotkanie z doradcą, przy czym finalizacja transakcji jest dokonywana w placówce banku. 

Podstawowe informacje o Banku Pekao

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z ponad 240 mld zł aktywów. Posiada drugą co do wielkości sieć oddziałów w kraju i obsługuje ponad 5,9 mln klientów. Obsługuje też co drugą korporację w Polsce.

Od 1998 r. Bank Pekao jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i uczestniczy w kilku lokalnych (w tym WIG 20 i WIG) oraz międzynarodowych indeksach (w tym MSCI EM, Stoxx Europe 600 i FTSE Developed). Pekao jest jedną z najbardziej dywidendowych spółek giełdowych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat - wypłaciło łącznie 20 mld zł w ciągu dekady.