Pożyczka gotówkowa PKO BP

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego w PKO BP wynosi 200 tys. zł Kredyt jest udzielany na okres nie przekraczający 10 lat. Oprocentowanie kredytu jest zmienne.

Warunki ogólne

Maksymalna kwota
200 tys. zł
Wysokość raty
Oprocentowanie
12,5%
RRSO
17,48%

Parametry konta

Oprocentowanie
12,5%
zmienne
Prowizja
14,99%
Maksymalna kwota
200 tys. zł
Maksymalna okres spłaty
8 lat
Kalkulator raty kredytu
dostępny na stronie internetowej
RRSO
17,48%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,68%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 35 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 52 952,87 zł, oprocentowanie zmienne 10,50%, całkowity koszt kredytu 17 952,87 zł (w tym: prowizja 710,64 zł, odsetki 17 242,23 zł), 95 miesięcznych rat równych po 551,48 zł i ostatnia rata: 562,27 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.03.2022r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kalkulator kredytowy na stronie PKO BP

Na stronie internetowej Banku Pocztowego znajduje się kalkulator kredytowy, pozwalający oszacować koszty kredytu dla wybranej przez klienta kwoty i zaproponowanych przez bank okresów spłaty.

 Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy w PKO BP

Pożyczka gotówkowa jest dostępna zarówno dla obecnych klientów, jak i osób, które nie są klientami banku.

Wniosek o pożyczkę gotówkową można złożyć na trzy sposoby:

- online (w aplikacji IKO lub serwisie transakcyjnym iPKO)
- w dowolnym oddziale lub agencji PKO Banku Polskiego
- przez wideorozmowę lub rozmowę telefoniczną.

O szybką pożyczkę gotówkową, udzielaną w pełni zdalnie, dotychczasowi klienci banku mogą wnioskować w serwisie internetowym iPKO lub przez aplikację IKO. Jeśli wniosek zostanie złożony w tym kanale, bank udostępni pieniądze nawet w 30 sekund od momentu akceptacji umowy.

Z kolei nowi klienci mogą w ten sposób pożyczyć kwotę do 5600 złotych. Metodą potwierdzenia tożsamości jest wykonanie przelewy weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku. Do wniosku należy też dołączyć historię transakcji lub wyciąg z ostatniego miesiąca z konta, z którego został wysłany przelew weryfikacyjny. Po zaakceptowaniu wniosku kwota pożyczki zostanie przelana na ten rachunek.

Podstawowe informacje o PKO BP

PKO BP jest bankiem uniwersalnym, łączącym dominującą rolę w sektorze detalicznym ze wzmacnianiem pozycji rynkowej w segmencie korporacyjnym i inwestycyjnym. Jest liderem polskiego sektora bankowego pod względem skali działania, kapitałów własnych, aktywów, liczby klientów  i rozległości sieci dystrybucji.