Pożyczka gotówkowa Raiffeisen Digital

Maksymalna kwota pożyczki gotówkowej w Raiffeisen Digital wynosi 150 tys. zł Pożyczka jest udzielana na okres nie przekraczający 10 lat. Oprocentowanie kredytu jest stałe i oparte o stopę referencyjną NBP.

Warunki ogólne

Maksymalna kwota
150 tys. zł
Wysokość raty
Oprocentowanie
11,38%
RRSO
11,99%

Parametry konta

Oprocentowanie
11,38%
zmienne; stopa referencyjna NBP + 4,88 p.p.
Prowizja
0
brak prowizji
Maksymalna kwota
150 tys. zł
Maksymalna okres spłaty
10 lat
Kalkulator raty kredytu
dostępny na stronie internetowej, w pełni funkcjonalny
RRSO
11,99%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,99%, całkowita kwota kredytu: 44 600 zł, całkowita kwota do zapłaty: 63 566 zł, oprocentowanie stałe 11,38% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu: 18 966 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 18 966zł), 78 miesięcznych rat równych w wysokości 805 zł i ostatnia rata w wysokości 776 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 05.07.2022 r. 

Kalkulator na stronie Raiffeisen Digital

Na stronie Raiffeisen Digital znajduje się kalkulator, pozwalający wstępnie oszacować koszty pożyczki dla wybranego okresu i kwoty (w wersji z ubezpieczeniem i bez ubezpieczenia).

Jak zaciągnąć pożyczkę w Raiffeisen Digital

Raiffeisen Digital proponuje pożyczki osobom uzyskującym regularny dochód na podstawie umowy o pracę, zlecenie, o dzieło lub otrzymującym emeryturę lub rentę. Wymagane jest też posiadanie konta w banku, na które wpływa wynagrodzenie. Pierwszym etapem wnioskowania o pożyczkę jest pobranie i instalacja aplikacji. Po jej zainstalowaniu wnioskujący potwierdza swoją tożsamość podczas wideorozmowy z agentem. Następnym krokiem jest weryfikacja osiąganych dochodów, która jest możliwa dzięki jednorazowemu zalogowaniu się na konto bankowe, na które wpływają dochody. Firma nie otrzymuje ani nie przechowuje danych do logowania. Jeżeli weryfikacja zakończy się pomyślnie, ostatnim krokiem jest elektroniczne podpisanie umowy o pożyczkę.

Podstawowe informacje o Raiffeisen Digital

Raiffeisen Digital Bank jest marką Raiffeisen Centrobank AG, które z kolei jest częścią międzynarodowej Grupy Raiffeisen Bank International. Raiffeisen Digital Bank udziela wyłącznie pożyczek gotówkowych i nie sprzedaje w Polsce żadnych innych produktów finansowych.