Toyota Bank Moto Konto

Podstawowym kontem osobistym w ofercie Toyota Banku jest Moto Konto. To rachunek bezpłatny warunkowo, do którego wydawana jest bezwarunkowo darmowa karta płatnicza.

Warunki ogólne

Typ konta
warunkowo darmowe
Opłata za konto
0 lub 2,99 zł/ mies.
Opłata za kartę
0
Wypłata kartą z bankomatu
0 lub 4,5 zł

Parametry konta

Bank
Toyota Bank
Typ konta
warunkowo darmowe
Opłata za konto
0 lub 2,99 zł/ mies.
bez opłaty pod warunkiem średniego salda na ROR min. 1000 zł lub średniego salda lokat min 2,5 tys. zł
Opłata za kartę
0
bez opłaty za używanie karty
BLIK
Nie
nie dotyczy
Wypłata kartą z bankomatu
0 lub 4,5 zł
bez prowizji trzy wypłaty w miesiącu
Inna wypłata gotowki
nie dotyczy
Przelew natychmiastowy
nie dotyczy
Uwagi
zwrot do 10% płatności kartą za paliwo po spełnieniu dodatkowych warunków (saldo na ROR, saldo oszczedności, płatności kartą poza stacjami paliw)

Ile kosztuje Moto Konto w Toyota Banku

Posiadacze Moto Konta nie mają do dyspozycji żadnej sieci bankomatów, z której mogliby bez ograniczeń wypłacać gotówkę za darmo. Zamiast tego mogą trzy razy w miesiącu bez prowizji skorzystać z urządzeń dowolnej krajowej sieci. Innym ciekawym elementem oferty jest możliwość odzyskania 5% lub 10% kwot wydanych kartą na paliwo, jednak dopiero po spełnieniu dodatkowych warunków, jak utrzymywanie odpowiednio wysokiego salda na ROR, salda oszczędności w banku i regularne płacenie kartą.

Jak otworzyć Moto Konto w Toyota Banku

Toyota Bank nie posiada sieci oddziałów. Aby otworzyć Moto Konto, należy wypełnić wniosek na stronie internetowej banku. Dokumenty do podpisu dostarczy klientowi kurier. Wcześniej możliwy jest kontakt telefoniczny ze strony banku.

Promocje dla otwierających Moto Konto w Toyota Banku

Toyota Bank sporadycznie organizuje promocje dla nowych klientów. Oferowaną korzyści jest zwykle podwyższone oprocentowanie oszczędności.

Inne konta osobiste w Toyota Banku:

Toyota Bank oferuje też inne konta osobiste w złotych. Są to:

- Konto Osobiste (uniwersalne),
- Konto Click (młodzieżowe).

Podstawowe informacje o Toyota Banku

Toyota Bank Polska S. A. (TBP) prowadzi działalność na polskim rynku od 2000 roku. Właścicielem TBP jest niemiecka spółka Toyota Kreditbank GmbH z siedzibą w Kolonii.

Oferta Banku skupia się głównie na wspieraniu finansowania zakupu samochodów Toyota i Lexus. Usługi Banku skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. W 2007 roku Toyota Bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Dotychczasowa oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze, a także systemy obsługi poprzez Internet, telefon i SMS.