VeloBank Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBanku jest obecnie jednym z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. To zasługa dwóch prowadzonych przez bank promocji, z których klienci mogą korzystać jednocześnie.

Warunki ogólne

Maksymalne oprocentowanie
8,00%
Dodatkowe warunki lub ograniczenia
Tak
Pozostałe stawki oprocentowania
1,5-6%
Obowiązek posiadania konta osobistego
Nie

Parametry konta

Bank
VeloBank
Rachunek
Elastyczne Konto Oszczędnościowe
Obowiązek posiadania konta osobistego
Nie
Maksymalne oprocentowanie
8,00%
W skali roku do 400 tys. zł przez 3 miesiące dla nowych środków zgromadzonych na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym od 13.01.2023 r. do 09.03.2023 r., pod warunkiem posiadania ROR w VeloBanku
Pozostałe stawki oprocentowania
1,5-6%
Pozostałe stawki poza ofertą na nowe środki wynoszą: 1,5% do 100 tys. zł; 3% dla nadwyżki ponad 100 tys. zł do 400 tys. zł; 6% dla nadwyżki ponad 400 tys. zł do 1 mln zł.
Przelewy/wypłaty z rachunku
bezpłatny jeden przelew lub wypłata miesięcznie
inne 9 zł
Uwagi/ ograniczenia
aby skorzystać z ofert promocyjnych, wymagane jest posiadanie lub założenie ROR w VeloBanku

Podwyższone oprocentowanie nowych środków przez 92 dni i podwyższone oprocentowanie niewielkiej kwoty aż przez rok dla aktywnych klientów – tak wygląda oferta VeloBanku dla oszczędzających. Dzięki pierwszej z tych promocji klienci mogą korzystać z podwyższonego oprocentowania nowych środków – a więc kwot przekraczających saldo oszczędności w banku w dniu wskazanym w regulaminie promocji – przez 92 dni. W drugiej promocji podwyższonym oprocentowaniem nagradzani są nowi klienci, którzy otworzą w banku ROR i zapewnią stały wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 2000 zł miesięcznie.

Zasady podejmowania środków z Elastycznego Konta Osobistego są zbliżone do obowiązujących w innych bankach. VeloBank umożliwia jedną bezprowizyjną wypłatę lub jeden przelew z rachunku miesięcznie, zaś każda kolejna tego typu operacja jest obciążona prowizją w wysokości zbliżonej do średniej rynkowej.

Podstawowe informacje o VeloBanku

VeloBank jest marką bankowości detalicznej należącą do VeloBank S.A, stworzonego przez 8 największych polskich banków komercyjnych: (Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., Bank Pekao S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A., Santander Bank Polska S.A.) oraz Bankowy Fundusz Gwarancyjny. VeloBank S.A. przejął działalność Getin Noble Banku S.A. po przymusowej restrukturyzacji tej instytucji.

Inne produkty VeloBank: